Menu
Sepetiniz
Mina Pro Kozmetik yenilendi. Hemen alışverişe başlayın!

Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar


Lütfen www.minaprokozmetik.com web sitesini kullanmadan önce aşağıdaki şartlar ve koşulları dikkatlice okuyun. Bu şartlar ve koşullar, Mina Profesyonel Kozmetik Ürünleri ile siz arasındaki kullanım anlaşmasını oluşturur. Web Sitesi'ni kullanarak bu şartları ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Eğer bu şartları ve koşulları kabul etmiyorsanız, Web Sitesi'ni kullanmaktan kaçınmalısınız.


Fikri Mülkiyet Hakları

Web Sitesi üzerinde bulunan her türlü içerik (metinler, grafikler, logolar, görüntüler, videolar, sesler, ikonlar, yazılım, tasarımlar, vs.) Mina Profesyonel Kozmetik Ürünleri'ne ait veya üçüncü taraflardan lisans alınarak kullanılmaktadır. Tüm fikri mülkiyet hakları Şirket veya ilgili hak sahibi tarafından saklı tutulur. Web Sitesi'nde sunulan içerikleri çoğaltma, dağıtma, değiştirme veya ticari amaçlarla kullanma hakkınız bulunmamaktadır.


Kullanım Sınırlamaları

Web Sitesi'ni sadece yasal amaçlar için kullanabilirsiniz. Aşağıdaki kullanımlar kesinlikle yasaktır:


Web Sitesi'ne zarar verme, kesintiye uğratma veya kullanımını engelleme girişiminde bulunma.

Web Sitesi'nin güvenliğini zorlama, güvenlik önlemlerini atlamaya çalışma veya yetkisiz erişim sağlama.

Başka kullanıcıların bilgilerini toplama, depolama veya ifşa etme.

Web Sitesi üzerinden herhangi bir yasa dışı, saldırgan, tehditkar, hakaret içeren, küfürlü veya ahlaka aykırı içerik yayınlama.

Şirketin veya başkalarının haklarını ihlal eden herhangi bir faaliyet veya davranışta bulunma.

Üçüncü Taraf Bağlantıları

Web Sitesi, üçüncü taraf web sitelerine yönlendiren bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar size sadece kolaylık sağlamak içindir ve bu web siteleriyle herhangi bir ilişkimiz veya sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Bu üçüncü taraf web sitelerini ziyaret etmeden önce kendi sorumluluğunuzda ilgili şartlar ve koşulları okumanızı öneririz.


Sorumluluk Reddi

Web Sitesi'ndeki içerikler genel bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Bu içeriklerin doğruluğu, eksiksizliği veya güncelliği konusunda garanti verilmez. Şirket, Web Sitesi'nin kullanımından veya Web Sitesi'ne erişimden kaynaklanan herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, cezai veya sonuçsal zarardan sorumlu değildir.


Gizlilik Politikası

Web Sitesi üzerindeki kişisel bilgilerinizi toplama, kullanma ve paylaşma uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.


Değişiklikler

Şirket, bu şartları ve koşulları zaman zaman güncelleyebilir. Güncellenmiş sürümü Web Sitesi'nde yayınlayarak değişiklikleri bildiririz. Web Sitesi'ni kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul ettiğinizi gösterir.


Bu şartlar ve koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize [[email protected]] adresinden ulaşın.


Son güncelleme tarihi: [14.06.2023]