Menu
Sepetiniz
Mina Pro Kozmetik yenilendi. Hemen alışverişe başlayın!

Sık Sorulan Sorular

Sipariş vermek için www.minaprokozmetik.com web sitesine giderek ürünleri seçip sepetinize eklemeniz ve ardından ödeme sürecini tamamlamanız gerekmektedir.

Teslimat süresi, teslimat adresinize ve seçtiğiniz teslimat yöntemine bağlı olarak değişebilir. Siparişinizi tamamladıktan sonra tahmini teslimat süresi bilgilerini size sağlayacağız.

Teslimat ücreti, siparişinizin büyüklüğüne, ağırlığına, teslimat bölgesine ve seçilen teslimat yöntemine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinizi tamamlarken, geçerli teslimat ücretlerini ve ilgili politikaları size sunacağız.

Eğer teslim aldığınız ürünlerde herhangi bir kusur veya yanlışlık tespit ederseniz, lütfen bize bildirin. İade ve değişim süreci, Mina Profesyonel Kozmetik Ürünleri' nin iade politikasına ve ilgili yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleştirilecektir.

Şu anda kredi kartı ödemelerini kabul ediyoruz. Ödeme işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

 Mina Profesyonel Kozmetik Ürünleri olarak, yüksek kalitede ve güvenli ürünler sunmak için özen gösteriyoruz. Ürünlerimiz, sektör standartlarına ve ilgili düzenlemelere uygun olarak üretilir ve denetlenir.

Siparişinizi takip etmek için size bir takip numarası sağlayacağız. Bu numara ile kargo veya lojistik şirketinin web sitesinden veya müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla siparişinizi takip edebilirsiniz.

Şu anda Türkiye'nin belirli bölgelerine teslimat yapmaktayız. Teslimat bölgeleri ve hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz.

Siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, müşteri hizmetlerimize başvurmanızı öneririz. Size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız ve sorunu çözmek için gerekli adımları atacağız.

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, [[email protected]] adresinden veya müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.