Menu
Sepetiniz
Mina Pro Kozmetik yenilendi. Hemen alışverişe başlayın!

Loshel

30 gün üzeri kalıcılık sağlar. Dünyanın tüm ülkelerinde profesyonel salonların tek tercihidir...
319,90TL
Vergiler Hariç:266,58TL
3 adet farklı kalınlıkta Nail Art, Protez Tırnak, UV Gel Fırçaları 7mm uçlu 3 farklı kalınlık Nail Art, protez tırnak uygulamaları için uygundur...
249,90TL
Vergiler Hariç:208,25TL
Ürün AçıklamasıBHA/PHA Niacinamide TonerBHA/PHA Niacinamide Toner cilt yenileyici, sebum dengeleyici ve arındırıcı bir toniktir. İçerdiği niasinamid ile cilt dokusunu matlaştırmaya, arındırmaya ve gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Çay ağacı yağı ile fazla yağı ve parlamayı azaltmayı d..
200,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Bha %2 Oil Control Toner & Siyah Nokta Hedefli, Yağlanma, Gözenek Dengeleyici Tonik Nasıl Kullanılır: Yeterli miktarda ürünü pamuk veya elinizle, temizlenmiş ve kuru cilde uygulayınız. Uygulama ardından durulama gerektirmez.Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenme..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Loshel Solutions Glycolic Acid 5% AHA + BHA Tonik Özellikleri Nelerdir?Ciltteki ölü deri, yağ, kir ve makyaj kalıntılarını nazikçe arındırmaya yardımcı olur.Sebum salgısının dengelenmesine ve gözenek görünümünün azaltılmasına katkı sağlar.Cildin yenilenerek yaşlanma belirtilerine karşı korunmasını d..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 46 (4 Sayfa)